Купити шестигранник Металмаш

У будівництві використовують різні види кріплення. Найпоширеніші з них: гайки, болти, шурупи, саморізи, які виготовляються з шестигранника, а він в свою чергу, з високоякісної легованої сталі.

Для створення декоративних конструкцій використовують нержавіючий шестигранник. При виготовленні сходів і перил, балконних огорож, огорож на оглядових майданчиках використовують також шестигранник.

Розміри шестигранника можуть варіюватися в межах від 3 до 100 мм. А виготовлятися він може двома способами: гарячекатаним або каліброваним. Сталевий шестигранник випускається за двома ДЕСТами – 8560-78 і 2879-88, які регламентують технологію виробництва. По першому стандарту проводиться калібрований прокат, а по другому – гарячекатаний.

Завдяки калібрування цей вид металопрокату має точні розміри, а тому отримав широке поширення в областях, де потрібна високоякісна сталь, що має точні профілі.

Використання шестигранників дуже зручно, вони не стискаються, не розтягуються і не згинаються, стійкі до перепадів температур і здатні витримувати високі. Термін експлуатації складає близько 50-ти років, при цьому корозії він не піддається завдяки наявності нікелю і хрому в його складі. Стійкий до впливу різних агресивних середовищ, що дає можливість використовувати його для виготовлення механізмів і деталей в хімічній промисловості.

У компанії Металлмаш ви можете купити шестигранники калібровані і гарячекатані. Якщо ви відчуваєте труднощі з вибором потрібного металопрокату, досвідчені менеджери Metallmash допоможуть вам у виборі необхідної марки, в залежності від сфери її подальшого застосування.