Пруток сталевий

Одним з найбільш затребуваних видів металопрокату є пруток сталевий.

У виготовленні прутків може застосовуватися метал різних властивостей. Тут може бути легована, високолегована, низьколегована або вуглецева сталь.

Найбільше застосування сталевого прута завоювало машинобудування і будівництво, тому як саме пруток є хорошою заготівлею для деталей різного роду: гвинти, болти, шпильки, ресори.

У побуті сталевий пруток використовують для виготовлення огорож, елементів балконів, сходів і декоративних елементів.

Перетин сталевих прутків може бути різним: круглий, квадратний, шестигранний, овальний.

Сталевий пруток хороший тим, що досить міцний і довговічний, стійкий до деформацій і корозії.
З естетичної точки, такий пруток відмінно поєднується з іншими елементами конструкцій і матеріалами.


Працюючи з таким прутком, чи не виникнуть складності в процесі зварювання і його формування, а також є можливість в різній його обробці, що є дуже зручним.
Якщо застосування сталевого прута вимагає підвищеної міцності, тоді вдаються до оцинкованого сталевого прутки. В даному випадку оцинковка може здійснюватися двома способами: гарячим і гальванічним. Якщо пруток в діаметрі менше 10 мм, його оцинковують гальванічним способом, так як при високій температурі вироби можуть деформуватися. Прутки понад 10 мм діаметром оцинковують гарячим методом. Вони не бояться високих температур. Пруток сталевий оцинкований застосовують для організації блискавковідводів, вертикального і горизонтального заземлення. Термін служби заземлюючих пристроїв – до 25 років.

Купити сталевий пруток ви можете в компанії «Metallmash», яка є одним з найбільших постачальників металопрокату, за доступними цінами і в короткі терміни поставки. У «Metallmash» ви знайдете широкий асортимент продукції і марок виробів з нержавіючого металу, що дозволяє вибрати найкращий варіант для забезпечення максимально ефективного виробництва.