Шестигранник сталевий купити в Дніпрі

Компанія «Металлмаш» пропонує купити шестигранник калібрований і гарячекатаний зі складу з оптовою та роздрібною ціною в м Дніпро.

Такий вид металопрокату, як шестигранник є одним з найпоширеніших і затребуваних видів сортового прокату. Шестигранник це є пруток, перетин якого має вигляд шестикутника.

Купити шестигранник в Дніпрі

Застосування шестигранників набуло поширення в машинобудуванні для виробництва деталей, приладів. Так, з шестигранників гарячекатаних виготовляють болти, гайки, шпильки, стійки та інші елементи технічних конструкцій, які можуть бути задіяні і в інших сферах промисловості.

Деякі з деталей: гайки, болти є незамінними деталями більшості технічних конструкцій.

Основна вимога до виробництва шестігранніков- це марка стали, діаметр шестикутника, довжина і точність форми.

При виготовленні прокату шестигранного використовується високоякісна гарячекатана сталь легована або високолегована з домішками хрому, нікелю, марганцю, що надає прокату шестигранному стійкість до високих температур, до корозії. Звідси отримуємо шестигранник гарячекатаний, калібрований або кований. Вуглецева сталь дає можливість виготовити виріб, який буде мати підвищену пластичність і який можна буде експлуатувати при температурному режимі від – 40 до + 425 градусів.

Діаметр шестигранника може варіюватися в межах від 8-ми до 100 мм, довжина прутка – від 2-х до 6-ти метрів.

Розділяють шестигранники стандартної і високої якості, що безпосередньо залежить від їх хімічного складу.

Купити шестигранник калібрований ви можете в нашій компанії «Металлмаш».

Щоб правильно вибрати шестигранник потрібно звернути увагу на тип обробки і на сплав металопродуктів. Висока якість доводиться повним дотриманням стандартів. Компанія “Металлмаш” пропонує купити сталевий шестигранник і готова допомогти у виборі та оформленні замовлення і доставки в будь-яке місто України.