Нержавіюча сталь та її переваги

stal-40xНержавіюча сталь, звана у побуті “неіржавкою” – це сталь, яка містить хром, кількістю не менш 12% та має високу стійкість до корозії.

Таку сталь вважають найдовговічнішою та практичною, а тому вона отримала широке застосування в багатьох галузях, серед яких медицина, харчова промисловість. Без нержавіючої сталі важко уявити виробництво автомобілів, поїздів, літаків та кораблів. І це ми назвали одні з найважливіших галузей. А якщо говорити про побутові потреби, то люди люблять нержавійку і в домашньому побуті. Сюди можна віднести раковини з нержавіючої сталі, веделки, каструлі, ложки, чайники та інше кухонне приладдя. Не можна не відзначити, що сучасні архітектори також створюючи свої проекти, додають в них елементи з нержавіючої сталі. Адже блиск цього металу гармонійно поєднується з каменем, склом, цеглою.

Вважається, що нержавіюча сталь є дорогим металом. Однак така перевага цього матеріалу, як великий строк служби у порівнянні з іншими матеріалами однозначно виграє за співвідношенням ціна-якість у своїх конкурентів.

stal-40x1

Говорячи про переваги нержавійки, не можна не відзначити її довгий строк служби, який становить від 30 до 50 років і при цьому не втрачає свій зовнішній вигляд та властивості. Міцна та зносостійка, при цьому вимагає незначного догляду за собою, жароміцна та безпечна при пожежах та вибухах – це все можна віднести до нержавіючої сталі.

Вага цієї сталі дуже невелика, якщо порівнювати її з іншими матеріалами, та й сталь така має привабливий зовнішній вигляд, а погодьтеся, іноді це дуже важливий аспект, особливо якщо мова йде про внутрішні і зовнішні оздоблювальні роботи.

Використовуючи нержавіючу сталь, можна бути впевненим на всі 100%, що прослужить вона вам довгі роки.